Konferencja Biznes w turystyce
Konferencja „Biznes w turystyce” dedykowana jest branży turystycznej – szczególnie właścicielom obiektów noclegowych. Jest to jedyna w swoim rodzaju możliwość bezpośredniego spotkania, wymiany doświadczeń oraz znalezienia odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące prowadzenia działalności w specyficznym sektorze biznesu, jakim jest turystyka.
2018-02-01, 15:46

Konferencja odbędzie się we Władysławowie w dniach 10 i 11 marca 2018 r. Pojawi się na niej zespół doświadczonych ekspertów, na co dzień pracujących w branży, którzy podzielą się swoją wiedzą na temat najlepszych sposobów dotarcia do turystów, a tym samym zwiększenia liczby gości i obłożenia w obiekcie noclegowym.

Uczestnicy wydarzenia otrzymają dużą dawkę skondensowanej wiedzy, przedstawiającej najważniejsze zagadnienia w branży turystycznej. Będą to konkretne wskazówki dla managerów oraz właścicieli obiektów noclegowych, których udzielą osoby mające fachową wiedzę z zakresu prowadzenia i promocji obiektów noclegowych. Konferencja zakończy się częścią warsztatową, podczas której nowo nabyte wiadomości będzie można sprawdzić w praktyce.

Konferencja „Biznes w turystyce” jest bezpłatna. Po jej ukończeniu uczestnicy otrzymają certyfikat potwierdzający udział oraz zdobytą wiedzę.

Program wydarzenia i rejestracja TUTAJ.

KONTAKT / AUTOR
Kamila Miciuła
Specjalista ds. marketingu i PR
Nocowanie.pl
+48 516 206 845
ZAŁĄCZNIKI
plakat_2.png
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2024.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.